SPIE Polska nieustannie z tytułem „Facility Management Company of the Year, Poland”

 

To piąty rok z rzędu, gdy SPIE Polska jest zwycięzcą kategorii "Facility Management Company of the Year, Poland" w najbardziej prestiżowym konkursie branży nieruchomości w Polsce - Eurobuild Awards.
"Bycie liderem na tym rynku przez tak długi czas to wyzwanie, które jednoczy wszystkich naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosowywać się do tak szybko zmieniającego się rynku, zawsze stawiając potrzeby klienta na pierwszym miejscu.
W imieniu zespołu SPIE Polska, mogę zagwarantować, że ta nagroda stanowi dla nas zarówno zobowiązanie, jak i motywację do dalszego rozwoju, aby nieustannie zapewniać naszym klientom i partnerom najwyższej jakości usługi", powiedział Artur Tomczyk, Prezes Zarządu.

2015 był kolejnym rokiem rozwoju dla SPIE Polska. Podczas seminariów dla sektora przemysłowego firma promowała programy oszczędnościowe w zakresie zużycia mediów oraz redukcji emisji CO2 co zaowocowało docenieniem spółki w konkursie Manufacturing Excellence Award 2015. Firma kontynuowała również programy edukacyjne w szkołach średnich technicznych, które poza przekazywaniem wiedzy obejmują także staż i stałe zatrudnienie dla absolwentów. Jako społecznie i środowiskowo odpowiedzialny zespół, SPIE Polska podpisała "Deklarację polskiego biznesu na rzecz zrównoważonego rozwoju" i podjęła nowe działania w zakresie CSR. Mimo walki cenowej na polskim rynku FM, firma nieustannie gwarantuje wysoką jakość swoich usług i otwarcie rozmawia o problemie nieuczciwej konkurencji w dyskusjach panelowych na konferencjach branżowych.