Praktykanci

SPIE Building Solutions
Praktykanci_PL

Program Praktyk w SPIE Building Solutions kierowany jest do uczniów i studentów wyłącznie szkół technicznych, którzy chcieliby zaznajomić się z pracą w wykonawstwie lub utrzymaniu instalacji budynkowych.

Jeśli interesuje Cię branża Facility Management oraz projektowanie i wykonywanie instalacji budynkowych, u nas masz możliwość poznania tego zakresu w praktyce. Towarzysząc w pracy naszego personelu technicznego w nieruchomościach, będziesz mógł/mogła  zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi w budynkach komercyjnych, a także będziesz uczestniczyć w przeglądach i pracach serwisowych. Poznasz też strukturę organizacyjną firmy oraz obieg dokumentów i informacji.

Jeśli chciałbyś poznać któryś z etapów wykonawstwa instalacji, możesz dołączyć do zespołu: projektowego, kosztorysowego lub zespołu realizacji na budowie, gdzie dowiesz się jak powstają systemy: elektryczne, niskoprądowe, gaszenia etc.


Jak do nas dołączyć?

Praktyki kierowane są do absolwentów szkół średnich technicznych (profil elektryk/energetyk/elektronik) oraz studentów III, IV i V roku, głównie kierunków technicznych (elektrycznych i pokrewnych, sanitarnych, z zakresu zarządzania nieruchomościami, automatyki, wentylacji, klimatyzacji, itp.). Praktyki trwają od 1 do 3 miesięcy. Obejmują Warszawę, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław i ich okolice.


Ścieżka dostępu:

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyki w naszej firmie, wypełnij odpowiedni formularz zgłoszeniowy, klikając na link aplikuj teraz.


Czekamy na Twoje zgłoszenie!


Poznaj zasady uczestnictwa w Programie Praktyk. 

    

W 2018 roku co piąty praktykant SPIE Building Solutions został przez nas zatrudniony.