Kariera

jako pracodawca

 

Jako firma nieustannie rozwijamy się, zarówno organicznie – zdobywając nowe kontrakty, jak i poprzez akwizycje – integrując się z zespołami specjalistów w nowych obszarach. Dzięki temu poszerzamy wachlarz usług i stwarzamy wiele szans do rozwoju swoich pracowników.

#dla wszystkich

Dołącz do nas na dowolnym etapie swojego rozwoju zawodowego. Zapraszamy osoby z doświadczeniem, jak i te na starcie swojej ścieżki kariery.

#atrakcyjny

Skorzystaj z umowy o pracę, benefitów, szkoleń, wsparcia przełożonego. Razem budujemy dobrą atmosferę pracy.


#różnorodny

Rozwijaj się razem z nami - każdy z naszych pracowników prezentuje różnorodną wiedzę, doświadczenie i pomysły, dzięki czemu uczymy się od siebie samych i wspieramy się w codziennych wyzwaniach.

#bezpieczeństwo

Codziennie wracaj do domu cały/a i zdrowy/a. Naszym celem jest zero wypadków, a realizujemy go dzięki przejrzystej strategii i cyklicznym kampaniom BHP.

#rozwój

Realizuj swoje pomysły, samodzielnie prowadź projekty i zdobywaj wiedzę specjalistyczną. Stawiamy na rozwój i awanse wewnętrzne.

#zmiany

Specjalizuj się w tym co już potrafisz lub spróbuj swoich sił w nowych obszarach. Dajemy możliwość zmiany działu, przekwalifikowania się czy przeprowadzki.

Dlatego właśnie Ciebie szukamy. Bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie - poszukujemy osób, które mogą wnieść do naszej firmy swoje doświadczenie, wiedzę i pomysły. Różnorodność kompetencji jest istotną częścią sukcesu.

dla wszystkich

 

Jako atrakcyjny pracodawca oferujemy szereg benefitów. Wiemy bowiem, że nasz sukces zawdzięczamy wiedzy, zdolnościom, zaangażowaniu i satysfakcji naszych pracowników.

 

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA UPRAWNIEŃ

ikona zniżki (5)

SŁUŻBOWE AUTO DO UŻYTKU PRYWATNEGO

DOFINANSOWANIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH

ŚWIADCZENIA ŚWIĄTECZNE

DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ I KURSÓW

PREMIE ZA POLECENIA PRACOWNICZE

DOFINANSOWANIE BILETÓW DO KINA, TEATRU

UPOMINEK Z OKAZJI NARODZIN DZIECKA

ELASTYCZNY CZAS PRACY

ikona zniżki (2)

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

DOFINANSOWANIE DO ŻŁOBKÓW I PRZEDSZKOLI

DODATKOWE ŚWIADCZENIA SOCJALNE

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

DOFINANSOWANIE PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU ORAZ WAKACJI DLA DZIECI

INICJATYWY DOBROCZYNNE

Otwórz się na karierę w SPIE

 

Aktualnie jesteśmy zespołem liczącym ponad 800 osób. Pracujemy w siedzibie głównej w Warszawie, biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wałbrzychu i Katowicach oraz ponad 220 budynkach zlokalizowanych w całej Polsce.

SPIE Building Solutions jest częścią Grupy SPIE dlatego mamy możliwość współpracować z kolegami i koleżankami z innych krajów, brać udział w międzynarodowych wydarzeniach takich jak np. Innovation Day w Paryżu, ONE Messe w Niemczech czy szkoleniach w programie SPIE Talents. W ramach wyrównywania szans zawodowych kobiet możemy angażować się w mentoring i networking dzięki inicjatywie So’SPIE Ladies.

Poza godzinami pracy próbujemy naszych sił w rozgrywkach piłki nożnej lub biegach. Największe wydarzenia sportowe w Grupie SPIE to coroczny Football Cup oraz bieg La Parisienne (promujący profilaktykę raka piersi).

Czy to w pracy, czy w sporcie, dajemy z siebie wszystko. Dołącz do nas!