Bezpieczeństwo pracy

SPIE Building Solutions

Dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników oraz naszych klientów i partnerów biznesowych jest naszym najwyższym priorytetem.

 

W koncernie SPIE przyświeca nam bardzo precyzyjnie określony cel: zerowa wypadkowość! Troska o bezpieczeństwo pracy to drogowskaz dla wszystkich naszych działań – niezależnie od szczebla w firmowej strukturze.
Traktowana priorytetowo kultura bezpieczeństwa wyraża się w SPIE Building Solutions na kilku poniższych płaszczyznach:

Zintegrowany System Zarządzania

Odpowiedzialność indywidualna

Odpowiedzialni Partnerzy

Dzięki opracowaniu i stosowaniu w praktyce systemowych rozwiązań na bieżąco monitorujemy poziom bezpieczeństwa w naszej organizacji  i reagujemy  błyskawicznie  na potencjalne zagrożenia. Pracownicy na każdym szczeblu otrzymują wsparcie wysoko wykwalifikowanych specjalistów BHP. To oni czuwają nad realizacją naszego najważniejszego celu: całkowitą eliminacją wypadków przy pracy.

Ponosi ją każdy pracownik, praktykant, podwykonawca. W SPIE Building Solutions narzucamy sobie rygor absolutnie bezpiecznego wykonywania zadań. Naszą kadrę charakteryzuje wysoki poziom świadomości i poszanowania przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz ochrony środowiska. Każdy z nas doskonale wie, jak minimalizować ryzyko podczas pracy.

Realizacja naszej ambitnej wizji odpowiedzialności SPIE Building Solutions za pracowników i otoczenie jest skuteczna, gdyż podchodzimy do niej kompleksowo. Oznacza to stawianie wysokich wymagań sobie, ale także naszym biznesowym Partnerom. Dlatego dobieramy ich w pełni świadomie, kierując się oceną stosowanych przez nich standardów w zakresie świadomości  i rzetelności w odniesieniu do bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

WSZYSTKICH NASZYCH PARTNERÓW ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DOKUMENTEM:

Jesteśmy proaktywni w relacjach z Klientami. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jakie rozwiązania stosować, aby poziom bezpieczeństwa w obsługiwanych obiektach był jak najwyższy. Chętnie proponujemy modyfikacje, które wdrażamy po szczegółowych uzgodnieniach i akceptacji Klienta.

ONE SPIE Safety Day

Każdego roku we wszystkich oddziałach SPIE na świecie obchodzimy Koncernowy Dzień Bezpieczeństwa Pracy. W tym dniu odbywają się tematyczne warsztaty, szkolenia i pokazy budujące świadomość w obszarze BHP. Tym wydarzeniem skutecznie wzmacniamy kulturę bezpieczeństwa w naszej organizacji.

38651906580_a27e2aedbf_o