SPIE w skrócie

SPIE Building Solutions
Mitarbeiterin und Mitarbeiter von SPIE_v7 - Bildnachweis SPIE

38 krajów

>800 lokalizacji

>45 500 pracowników

Z SPIE w przyszłość neutralną pod względem emisji CO2

 

Ochrona klimatu to jedno z najważniejszych zadań naszych czasów. W SPIE postrzegamy siebie jako część rozwiązania
i aktywnie wspieramy naszych klientów w ich drodze do zrównoważonej przyszłości. Koncentrując się na tym, że jesteśmy dostawcą usług multitechnologicznych, zajmujemy szeroką pozycję i oferujemy rozwiązania w zakresie ochrony klimatu w wielu obszarach. Oczywiście pracujemy również nad własnym zrównoważonym rozwojem i zobowiązaliśmy się do zmniejszenia naszego bezpośredniego śladu węglowego o 25% do 2025 roku.

Liście ECO
41% naszych usług

już aktywnie przyczynia się do ochrony klimatu. Dzięki „Green Share” zapewniamy przejrzystość naszego wkładu w ochronę klimatu, a nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju są mierzone i kontrolowane przy użyciu uznanych instrumentów. SPIE jest jedną z pierwszych firm, które zbierają, publikują i audytują tę wartość.

   ONE SPIE

 

Dalszy rozwój zorientowany na przyszłość

ONE SPIE to inicjatywa na rzecz przyszłościowego rozwoju naszej firmy. ONE SPIE opiera się na silnym modelu biznesowym i jasnej pozycji: jako dostawca usług multitechnicznych jesteśmy silnym partnerem dla naszych klientów w zakresie budynków, systemów i infrastruktury.

 

Razem to, co najlepsze dla naszych klientów  

Dążymy do dalszego wzmacniania długoterminowych relacji z naszymi klientami poprzez szeroki wachlarz usług. Dlatego pogłębiamy i poszerzamy zakres naszych usług poprzez kolejne akwizycje. Jako dostawca usług wykorzystujących wiele technologii możemy zaspokajać różne potrzeby naszych klientów z jednego źródła.

 

Razem do sukcesu

Dzięki ONE SPIE chcemy jednocześnie zacieśniać współpracę i networking w firmie. Ponieważ jesteśmy rozwijającą się firmą. Doświadczenie nowo pozyskanych zespołów jest cenne dla kompleksowej obsługi naszych klientów. Chęć współpracy między naszymi zróżnicowanymi zespołami nie jest zatem celem samym w sobie - ma fundamentalne znaczenie dla naszego sukcesu jako dostawcy usług korzystających z wielu technologii. ONE SPIE oznacza, że ​​razem dajemy naszym klientom to, co najlepsze. Ponieważ należymy do siebie - w każdym miejscu pracy, w każdym miejscu, w każdym kraju.